Tygodnik Ostrołęcki - 2021-11-23

Tygodnik Ostrołęcki 2021-11-23

Zobacz wszystkie wydania (archiwalne)

Dostępne w: czytnik na komputerze, PDF
Zobacz wydanie próbne

Tygodnik Ostrołęcki to jedna z ważniejszych gazet na terenie północno-wschodniego Mazowsza. Swoim zasięgiem obejmuje byłe województwo ostrołęckie, czyli pięć powiatów ziemskich: ostrołęcki, ostrowski, wyszkowski, przasnyski i makowski oraz powiat grodzki - Ostrołęka.

Tygodnik ukazuje się od ponad 30 lat w każdy wtorek, dziś w formie pięciu oddzielnych wydań, odpowiednio dla mieszkańców każdego z powiatów: Tygodnik Ostrołęcki, Tygodnik w Ostrowi, Tygodnik w Makowie, Tygodnik w Przasnyszu oraz Głos Wyszkowa.

Dla nas nie ma zbyt błahych spraw, każdy z naszych Czytelników może liczyć na to, że zajmiemy się jego problemem i będziemy występować w jego imieniu. Jesteśmy najbliżej Czytelnika, zapewniamy bogaty serwis informacyjny z każdej gminy znajdującej się na naszym terenie wydawniczym.

Tygodnik Ostrołęcki to nie tylko profesjonalizm, obiektywizm i serwis informacji lokalnych, ale również pożądane przez Czytelnika dodatki. Z każdym Tygodnikiem Czytelnik otrzymuje kolorowy program telewizyjny, a nasi prenumeratorzy dodatkowo Rozrywkę Prenumeratorów, specjalny tygodnik z krzyżówkami oraz wywiadami z gwiazdami filmu i TV.

ZREALIZUJ KOD DOSTĘPU

Jeżeli posiadasz kod dostępu do wydania, wpisz go w poniższe pole i naciśnij przycisk "AKTYWUJ".

JEDNO WYDANIE - 2,46 zł z VAT
PRENUMERATA MIESIĘCZNA - 5,00 zł z VAT
PRENUMERATA KWARTALNA - 15,00 zł z VAT
PRENUMERATA PÓŁROCZNA - 30,00 zł z VAT
PRENUMERATA ROCZNA - 60,00 zł z VAT