Gazeta Współczesna - 2021-11-25

Gazeta Współczesna 2021-11-25

Zobacz wszystkie wydania (archiwalne)

Dostępne w: czytnik na komputerze, PDF
Zobacz wydanie próbne

Gazeta Współczesna jest niekwestionowanym liderem prasy w województwie podlaskim. To największy dziennik regionu północno-wschodniego Polski. Na rynku ukazuje się nieprzerwanie od 63 lat.

Współczesna to źródło wiedzy o tym, co aktualnie dzieje się w regionie, co ma wpływ na życie mieszkańców, warunki pracy, funkcjonowanie firm. Gazeta Współczesna to komentarze, opinie, użyteczne poradniki i informacje, pozwalające wyrobić sobie zdanie i podjąć decyzję.

Po Współczesną chętnie sięgają zarówno mieszkańcy dużych miast, jak i niewielkich miejscowości. To z pewnością zasługa tego, że dziennik stara się być jak najbliżej swoich Czytelników, wspierać ich i występować w ich imieniu.

Gazeta Współczesna to gwarancja dostępu do rzetelnych i aktualnych informacji oraz dodatków redakcyjnych:

  • dla szukających pracy w poniedziałki ukazuje się dodatek „Regiopraca”;
  • we wtorki coś dla miłośników motoryzacji: „Regiomoto” oraz dodatki: „Agro” i „Twoje Zdrowie”;
  • w środy wychodzi „Regiodom” - poradnik dla kupujących nieruchomości i tych, którzy budują lub remontują;
  • w czwartek to dostęp do „Kramika” - jednej z największych w regionie baz ogłoszeń drobnych;
  • piątek to dzień, w którym ukazuje się „Magazyn” wraz z „Magazynem Ekstra”, „Magazynem Łomżyńskim”, „Magazynem Suwalskim” lub „Magazynem Mazurskim” (w zależności od terenu wydawniczego) oraz „Tele Program".

Na specjalne dodatki redakcyjne mogą też liczyć Prenumeratorzy Gazety Współczesnej

  • tygodnik „WIEM” dołączany w każdy wtorek do odbiorców prenumeraty edukacyjnej – szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu województwa podlaskiego, w którym prezentujemy najnowsze oraz najciekawsze naukowe odkrycia, wynalazki, patenty, wydarzenia i ciekawostki ze świata nauki;
  • tygodnik „Siedem Dni. Polska, Świat” dołączone do każdego wydania magazynowego Gazety Współczesnej – przegląd najważniejszych wydarzeń politycznych, gospodarczych, społecznych i kulturalnych mijającego tygodnia w kraju i na świecie;
  • miesięcznik „Życie w obrazkach” – oryginalny, popularnonaukowy dodatek, który w przystępnej, obrazkowej formie prezentuje m.in. nowinki techniczne, czy aktualne wydarzenia z życia politycznego, kulturalnego i gospodarczego i w prosty sposób, dzięki przejrzystym infografikom, objaśnia świat;
  • miesięcznik „Smaki Podlasia” – dodatek o tematyce kulinarnej, na jego łamach Czytelnicy oraz znani na Podlasiu szefowie kuchni dzielą się swoimi przepisami.

ZREALIZUJ KOD DOSTĘPU

Jeżeli posiadasz kod dostępu do wydania, wpisz go w poniższe pole i naciśnij przycisk "AKTYWUJ".

JEDNO WYDANIE - 2,46 zł z VAT
PRENUMERATA MIESIĘCZNA - 40,00 zł z VAT
PRENUMERATA KWARTALNA - 110,00 zł z VAT
PRENUMERATA PÓŁROCZNA - 200,00 zł z VAT
PRENUMERATA ROCZNA - 360,00 zł z VAT