Express Bydgoski - 2021-11-25

Express Bydgoski 2021-11-25

Zobacz wszystkie wydania (archiwalne)

Dostępne w: czytnik na komputerze, PDF
Zobacz wydanie próbne

Twoje codzienne źródło informacji od 21 lat w regionie. Oprócz przekazywania bieżących wydarzeń lokalnych, krajowych i zagranicznych, gazeta uczestniczy aktywnie w życiu społeczno-kulturalnym Bydgoszczy.

Wydawcą gazety jest spółka Express Media. Oprócz „Expressu Bydgoskiego” w portfolio wydawnictwa znajdują się również toruńskie „Nowości” oraz lokalne tygodniki ukazujące się we Włocławku, Brodnicy, Żninie, Świeciu, Inowrocławiu, Nakle oraz Pakości, a także dwa bezpłatne tygodniki „City Bydgoszcz” i „City Toruń” rozdawane w każdy czwartek mieszkańcom obu miast[1]. Express Media posiada również swoją drukarnię gazetową, która oprócz własnych wydawnictw drukuje m.in. „Przegląd Sportowy”, „Fakt” i „Super Express”[1].

W strukturze redakcji „Expressu Bydgoskiego” są cztery oddziały terenowe: w Inowrocławiu, Nakle, Świeciu oraz Żninie. W 2010 r. gazeta w wydaniach codziennych rozchodziła się w nakładzie 25 tysięcy egzemplarzy, natomiast piątkowy magazyn to 65 tysięcy. Każdego dnia ukazują się dodatki, np. „Buduj i Remontuj”, „Praca i Kariera”, „Akademia Wiedzy”, „Auto Moto” czy „Zdrowa Rodzina”[3].

„Express Bydgoski” organizuje plebiscyty, konkursy, charytatywne mecze sportowe, bale, festyny, biwaki, wycieczki seniorów i juniorów oraz patronuje większości imprez kulturalnych w Bydgoszczy. Od 1993 r. organizuje m.in. konkurs „Złoty Stetoskop” na najlepsze oddziały szpitalne województwa kujawsko-pomorskiego, „Superbelfer” o miano najlepszego pedagoga i wiele innych[2].

ZREALIZUJ KOD DOSTĘPU

Jeżeli posiadasz kod dostępu do wydania, wpisz go w poniższe pole i naciśnij przycisk "AKTYWUJ".

JEDNO WYDANIE - 0 z VAT
PRENUMERATA MIESIĘCZNA - 40,00 zł z VAT
PRENUMERATA KWARTALNA - 110,00 zł z VAT
PRENUMERATA PÓŁROCZNA - 200,00 zł z VAT
PRENUMERATA ROCZNA - 360,00 zł z VAT