Głos Pomorza - 2021-10-16

Głos Pomorza 2021-10-16

Zobacz wszystkie wydania (archiwalne)

Dostępne w: czytnik na komputerze, PDF
Zobacz wydanie próbne

Głos - Dziennik Pomorza - to najbardziej poczytna gazeta na rynku prasowym Pomorza Zachodniego i Środkowego. Jesteśmy regionalnym dziennikiem wydarzeń i opinii, odwołującym się do Czytelnika silnie związanego z miejscem swojego zamieszkania. Nasz obszar wydawniczy, to województwo zachodniopomorskie i część województwa pomorskiego (dawne słupskie).

Pierwszy numer gazety Głos - Dziennik Pomorza ukazał się 12 stycznia 2007 roku. Dziennik powstał z połączenia trzech tytułów wydawanych na Pomorzu Zachodnim i Środkowym: Głosu Szczecińskiego, Głosu Koszalińskiego i Głosu Pomorza. Tytuły te pozostały na lokalnych rynkach (w regionie szczecińskim - Głos Szczeciński, w regionie koszalińskim - Głos Koszaliński i w regionie słupskim - Głos Pomorza) jako mutacje gazety, zachowujące dużą autonomię.

Głos - Dziennik Pomorza łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Ukazujemy się od poniedziałku do soboty. Codziennie wydajemy użyteczne dla naszych Czytelników dodatki tematyczne. Dla szukających pracy w poniedziałki ukazuje się dodatek „regiopraca". We wtorki dla miłośników motoryzacji oferujemy dodatek „regiomoto". W środy wychodzi „regiodom" - poradnik dla kupujących nieruchomości i tych, którzy budują lub remontują. Piątek to dzień, w którym prezentujemy „Magazyn" - weekendowy dodatek z reportażami, wywiadami oraz „Tele Program" - kolorowy przewodnik po stacjach TV.

ZREALIZUJ KOD DOSTĘPU

Jeżeli posiadasz kod dostępu do wydania, wpisz go w poniższe pole i naciśnij przycisk "AKTYWUJ".

JEDNO WYDANIE - 2,46 zł z VAT
PRENUMERATA MIESIĘCZNA - 40,00 zł z VAT
PRENUMERATA KWARTALNA - 110,00 zł z VAT
PRENUMERATA PÓŁROCZNA - 200,00 zł z VAT
PRENUMERATA ROCZNA - 360,00 zł z VAT