Gazeta Lubuska - 2021-11-25

Gazeta Lubuska 2021-11-25

Zobacz wszystkie wydania (archiwalne)

Dostępne w: czytnik na komputerze, PDF
Zobacz wydanie próbne

"Gazeta Lubuska” to największy w województwie lubuskim dziennik regionalny. Lubuska w jest zawsze blisko Czytelnika i ważnych w jego życiu spraw. Swoim zasięgiem obejmuje całe lubuskie i powiaty graniczne ościennych województw: zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego.

Ukazuje się przez sześć dni w tygodniu. Wydania od poniedziałku do piątku zawierają trzy mutacje lokalne, dodatki branżowe (motoryzacyjny, o tematyce pracy, nieruchomościach, o lokalnym biznesie), w poniedziałek dodatek Sport, a w piątek przewodnik po wydarzeniach rozrywkowych w regionie – Strefę Imprez. Do sobotnich wydań magazynowych dołączanych jest pięć tygodników lokalnych (Tygodnik Zielonogórski, Tygodnik Nowej Soli, Tygodnik Żarsko-Żagańskiego, Tygodnik Gubin-Krosno Odrzańskie i Głos Gorzowa) oraz Teleprogram. „Gazeta Lubuska” w swojej misji jest blisko Czytelnika i ważnych w jego życiu spraw. Często interweniuje, aby nieść pomoc w bardzo trudnych sytuacjach losowych. Zawsze może liczyć na odzew. Codziennie publikuje teksty, które powstały po zgłoszeniu mieszkańców regionu, ich listy, nadesłane przez nich zdjęcia. Od lat prowadzi Dział Łączności z Czytelnikami.

Gazeta organizuje w ciągu roku kilkadziesiąt konkursów dla regionalnych liderów różnych środowisk. Prezentuje ich w gazecie. Szczególną opieką otacza prenumeratorów, także e-wydań, są dla nich nagrody za zamówienia abonamentów na dłuższe okresu, dodatkowe szanse na wygraną podczas loterii.

Dziennik ukazuje się codziennie w całym województwie lubuskim oraz w powiatach: choszczeńskim i myśliborskim w województwie zachodniopomorskim, głogowskim i polkowickim w województwie dolnośląskim, międzychodzkim, nowotomyskim i wolsztyńskim w województwie wielkopolskim.

ZREALIZUJ KOD DOSTĘPU

Jeżeli posiadasz kod dostępu do wydania, wpisz go w poniższe pole i naciśnij przycisk "AKTYWUJ".

JEDNO WYDANIE - 2,46 zł z VAT
PRENUMERATA MIESIĘCZNA - 40,00 zł z VAT
PRENUMERATA KWARTALNA - 110,00 zł z VAT
PRENUMERATA PÓŁROCZNA - 200,00 zł z VAT
PRENUMERATA ROCZNA - 360,00 zł z VAT